Baja Russia - Northern Forest 2017 - Domżała w królewskiej kategorii

czw, 16 lutego 2017 godz. 08:37:43 skomentuj rajdy terenowe

Toyota Hilux Arona Domżały | Fot. Facebook

Zwycięzcy Pucharu Świata w T3, Aron Domżała i Szymon Gospodarczyk przechodzą w tym sezonie do grupy T1. Polska załoga potwierdziła start w pierwszych czterech rundach Pucharu Świata - Baja Russia (24-26.2), Dubai International Baja (9-11.3), Abu Dhabi Desert Challenge (1-7.4) i Qatar Cross Country Rally (17-22.4).

I wszystko zaczyna się od nowa - napisał Aron Domżała na Facebooku. - W tym sezonie wracamy do Pucharu Świata w rajdach terenowych. Przed nami nowe wyzwanie, przenosimy się do królewskiej kategorii T1. W tym roku wystartujemy Toyotą Hilux T1 z zespołu Overdrive. Jak na razie mamy potwierdzone cztery starty - Rosję, Dubaj, Abu Zabi i Katar.

Jeszcze nie mamy decyzji co do reszty sezony, jednak bardzo cieszymy się z tego programu startów. Dla nas to szansa zmierzenia się z najlepszymi oraz możliwość rozwoju. Cieszę się również z nawiązania współpracy z belgijską stajnią Overdrive. Wierzę, że współpraca z tak doświadczonym zespołem będzie dużym atutem w naszych startach.

Start Toyotą w Portugalii pokazał nam, jak dużo jeszcze musimy się nauczyć po przesiadce do najwyższej kategorii. Zdobycie doświadczenia będzie kluczowe w naszym rozwoju, ale gwarantuje, że damy z siebie wszystko aby wykorzystać tę szansę jak najlepiej. Już nie mogę sie doczekać dźwięku naszego V8!

Fot. facebook.com/aron.domzala