Duch rycerza Ottona z zamku przyjdzie kibicować

śro, 6 czerwca 2018 godz. 10:39:56 skomentuj rajdy terenowe

SJCAM Super Rally

Zapraszamy wszystkich do Legnicy na IV rundę SJCAM Super Rally / IV rundę Pucharu Can-am pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta - Tadeusza Krzakowskiego.

Legnica - to miejsce przesiąknięte na wskroś historią. W XIII wieku, bitwie pod Legnicą przyglądał się górujący do dziś nad miastem Zamek Piastowski - jeden z najstarszych zamków znajdujących się na terenie Polski.

W ten weekend będzie świadkiem kolejnego ważnego wydarzenia - walce o podwójne punkty w klasyfikacji generalnej SJCAM Super Rally / Pucharze Can-am! Centrum akcji - baza i biuro usytuowane będą w równie symbolicznym miejscu - na Stadionie Miejskim, który na co dzień służy rozgrywkom piłkarzy Miedzi Legnica. Emocje, niczym na meczu piłkarskim, na pewną sięgną zenitu, a mieszkańcy będą mieli wspaniałą okazję, by uczestniczyć w tym trzydniowym wydarzeniu i poczuć rajdowego ducha.. i tylko rajdowego! Bo mamy nadzieję, że nie odwiedzi nas duch rycerza Ottona, który nocą wychodzi z zamku i straszy zagubionych rajdowców w uliczkach miasta.

Organizatorzy przygotowali dla zawodników szybkie i techniczne trasy o podłożu leśnym i szutrowym wymagające stuprocentowej koncentracji! Będą podjazdy, zjazdy, fragmenty proste i kręte. Będzie wszystko, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie! Przejazdy zawodników zarejestrują nasze kamerki SJCAM, tak więc będzie co wspominać.

Dla najlepiej przebranego ducha rycerza Ottona z Zamku Piastowskiego czeka nagroda! Czekamy na rycerzy podczas odprawy (9 czerwca) w sobotę o godz. 9:00 na stadionie miejskim!

W ramach serii SJCAM Super Rally 2018 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w  Pucharze Can-am.

Na zwycięzców IV rundy czekają wspaniałe nagrody od naszych sponsorów, m.in. firmowe ubrania i sprzęt od firmy Taurus Sea Power – dystrybutora pojazdów firmy Can-Am BRP,  kamerki sportowe i sprzęt nagłośnieniowy od firmy SJCAM. Firma Teehonled Polska obdaruje zawodników zestawami oświetlenia LED, Inflandia – pufami, Yato – profesjonalnymi zestawami narzędzi, Quadowanie.pl gadżetami. Załogi otrzymają również kosmetyki samochodowe GS27. Załogi samochodowe powalczą o komplet opon 4x4 od firmy Terenowe opony4x4.eu.

HARMONOGRAM IMPREZY:

Piątek, 8.06.2018
15:00 - 20:00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
19:00 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 9.06.2018
9:00 - Odprawa zawodników w biurze imprezy. Wybory najlepiej przebranego ducha rycerza Ottona z Zamku Piastowskiego.
10:00 - Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 10.06.2018
9:00 - Start pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
15:00 - Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom IV rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom IV rundy Pucharu Can-Am Super Rally.


BAZA IMPREZY:
Stadion MKS Miedź Legnica
Hetmańska 2