Mówią po środzie

śro, 10 maja 2017 godz. 20:18:05 skomentuj rajdy terenowe

Maciej Giemza

JACEK CZACHOR: - Maciek na całym dzisiejszym odcinku utrzymał równe tempo przejazdu i nie popełnił poważniejszych błędów nawigacyjnych. Po czterech dniach rywalizacji zajmuje bardzo dobre miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu i z każdym przejechanym kilometrem czuje się coraz pewniej w stawce ponad osiemdziesięciu riderów. To dobry prognostyk przed dwoma ostatnimi etapami rajdu. Jestem zadowolony z postawy obu naszych podopieczni, zarówno Maciek, jak i Adam zrobili bardzo duże postępy w doskonaleniu techniki jazdy i nawigacji. Czasy na poszczególnych OSach były coraz lepsze, co miało realne odzwierciedlenie w wynikach. Szkoda, że w stawce zawodników nie ma już Adam Tomiczka, który po trzech etapach rywalizacji zajmował szóste miejsce. Była realna szansa dowieźć ten wynik do mety, jednak na tym etapie przygotowań do Dakaru nie możemy ryzykować zdrowia naszego zawodnika.