Plany były wspaniałe

pon, 20 marca 2017 godz. 09:33:58 skomentuj rajdy terenowe
Tagi: Grabowski, Włoch

Grabowski/Włoch | Fot. Wiola Rally Team

Po kilku latach i wielu wspaniałych imprezach kończy się współpraca załogi Emil Grabowski / Łukasz Włoch w Wiola Rally Team.

Emil Grabowski: - Plany na sezon 2017 były naprawdę wspaniałe. Razem z Łukaszem mieliśmy wystartować w CEZ i dwóch rajdach zaliczanych do Pucharu Świata. Od dłuższego czasu odczuwałem problemy z kręgosłupem. Po konsultacjach lekarskich dostałem termin operacji na maj. Przy takim rozwoju sytuacji, biorąc pod uwagę czas leczenia i rehabilitacji, bez sensu było rozpoczynać sezon.
Chciałbym podziękować Łukaszowi za wspólne stary, podczas których mieliśmy sporo przygód, które wiele nas nauczyły. Były upadki, były wzloty, ale ogólnie nasza prędkość rosła. Dobrze się razem bawiliśmy. Łukasz wniósł wiele wiedzy do naszego zespołu. Mam nadzieję, że jeżeli wrócę do zdrowia to jeszcze razem pojedziemy.

Łukasz Włoch: - Chciałbym podziękować całemu zespołowi, szczególnie szefowi Wiola Rally Team. Panie Sławku, bez Pana to nie byłoby to! To był super czas w rodzinnej atmosferze. Emilowi, który jest agresywnym kierowcą, życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a później jeszcze szybszego samochodu. Mam nadzieję, że jeszcze razem wystartujemy, ponieważ w samochodzie dobrze się rozumieliśmy i mieliśmy wspólny cel. Tylko ten autobus jakim jest Toyota, był dla nas za wolny ;-)

Grabowski/Włoch | Fot. Wiola Rally Team